English

میکروکرم رفع فوری چروک دور چشم بی.ام.اس

 

 

مزیت های میکروکرم رفع فوری چروک دور چشم بی.ام.اس

 • رفع کامل چروک های دور چشم تنها در 2 دقیقه و فقط با یک قطره
 • استفاده از مواد موثره با ویژگی نانومتری و میکرو متری
 • جایگزین بی نظیر برای بوتاکس
 • دارای 8 ساعت ماندگاری در استفاده ی موقت
 • دارای اثر دائم با مصرف روزانه 3 مرتبه به مدت دو الی 3 ماه

برای رسیدن به نتیجه مطلوب، بروشور داخل جعبه مطالعه و دقیقا مطابق با دستورالعمل استفاده شود. 

Picture

Picture

 

 

میکروکرم رفع فوری چروک دور چشم بی.ام.اس مناسب برای:

 • رفع چروک های ناشی از افزایش سن و استرس های محیطی
 • رفع چروک های پوستی ناشی از افزایش و کاهش وزن
 • رفع چروک های ناشی از عدم استفاده از عینک آفتابی
 • مهمانی، گریم و چهره پردازی
 • افراد سیگاری

کابردهای میکرو کرم رفع فوری چروک بی.ام.اس:

 1. اثر فوری 2 دقیقه ای و رفع کامل چروک های دور چشم
 2. اثر بلند مدت درمانی و رفع کامل چروک های دور چشم

در زمینه ی اثر فوری این میکرو کرم جایگزینی عالی برای بوتاکس دور چشم می باشد که موجب حذف خطرات ناشی از سم بوتولیسم از قبیل ایجاد آلرژی، افتادگی پلک، مسمومیت، التهاب، فلج عضلات چشم، دوبینی و در موارد حاد از بین رفتن بینایی می گردد. همچنین برخی از افراد جامعه از قبیل: خانمهای باردار، بیماران اختلالات انعقاد خون، ام اس، میاستنی گراویسی، نفروپاتی، نارسایی کلیه، قلبی و عروقی حاد و بیماران دارای فلج عضلانی که محدودیت عدم استفاده از بوتاکس را دارند می توانند با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از میکرو کرم استفاده کرده و چروک های اطراف چشم خود را در عرض 2 دقیقه از بین ببرند.
اثر این  میکروکرم 8 الی 10 ساعت می باشد ولی بهتر است پس از 4 الی 5 ساعت مجدداً شسته شده و دوباره روی پوست استفاده شود. از میکرو کرم رفع فوری چروک بی.ام.اس در گریم و چهره سازی برای سوپر استارهای سینما استفاده می شود.
در زمینه ی اثر بلند مدت درمانی، در صورت استفاده منظم و روزانه (3 بار در روز)، بعد از یک دوره مصرف 60 روزه، اکثرچروک ها از بین رفته و جوانی و زیبایی به پوست شما باز خواهد گشت.( تکرار در ساعت های معین انجام شود)بعد از پایان دوره 60 روزه اکثر چروک های دور چشم رفع شده و هم چنین در صورت ادامه استفاده منظم، از ایجاد شدن چروک های جدید نیز جلوگیری خواهد شد. وجود مواد میکرومتری خاص در این محصول باعث جذب سریع به پوست شده و در نتیجه با کمترین مقدار مصرف، بیشترین اثر را در بر خواهد داشت.
هر شیشه 10 میلی گرمی از محصول جهت استفاده برای دوره ی یک ماهه می باشد.

نحوه مصرف میکرو کرم رفع فوری چروک بی.ام.اس با سایر کرم های رایج آرایشی و بهداشتی کاملاً متفاوت می باشد و در صورت عدم رعایت نحوه صحیح مصرف، نتیجه ی مطلوب حاصل نخواهد شد. در صورت عدم حصول نتیجه مطلوب، اضافه کردن مجدد میکرو کرم، نتیجه ای در بر نخواهد داشت و می بایست پس از شست و شوی کامل و خشک شدن پوست، مجدداً استفاده نمایید. میکرو کرم را با ضربات ملایم نوک انگشت به موضع بزنید و از مالش و ماساژ آن بر روی پوست خودداری نمایید. این محصول در صورت رعایت دوره، دوز و روش صحیح مصرف، قادر به رفع اکثر چروک های دور چشم خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

راهـنـمای استفـاده:

1- ابتدا صورت خود را کاملاً با آب ولرم شسته و از هرگونه آرایش و آلودگی پاک کنید.
ظرف را تکان داده و بوسیله اپلیکاتور (قطره چکان) یک قطره ی کوچک بر روی انگشت خود قراردهید.

2- میکرو کرم رفع فوری چروک بی.ام.اس را به آرامی روی پوست چروک شده اطراف چشم پخش کرده تا لایه ای نازک ایجاد شود.
دقت کنید که نیازی به ماساژ دادن نبوده و تنها می بایست یک لایه نازک بر روی پوست قرار گیرد. (ایجاد لایه ی ضخیم نتیجه مطلوب نخواهد داشت.)
بعد از پخش کردن با کمک ضربات نرم انگشت سطح کرم را یک نواخت و هموار کنید.
دو دقیقه صبر کنید تا عملیات جذب و لیفتینگ کامل شده و پوست خشک شود. بسیار مهم است که در این زمان فرد مصرف کننده از خندیدن، لبخند زدن، صحبت کردن، خوردن، آشامیدن و ... خودداری نماید تا چروک های پوست بر روی حالت عادی صورت بر طرف گردد.

3- پس از اطمینان از جذب کامل میکرو کرم، در حالی که چروک ها کاملاً رفع شده اند، در صورت نیاز به آرایش، می توان توسط پدهای پنکک، محصولات آرایشی کاملاً خشک (فاقد چربی و حلال) مانند پنکک را بصورت ضربه ای و آرام روی ناحیه کرم خورده قرار دهید.(از کشیدن پدهای پنکک خودداری کنید).
دقت کنید که پس از استفاده از این محصول نباید از کرم، کرم پودر، کانسیلر و یا محصولات آرایشی دیگر استفاده کنید زیرا موجب از بین رفتن فیلم موثر در لیفتینگ می شود.
در صورت استفاده مقدار زیاد و ایجاد حالت پوسته پوسته، لازم است موضع شسته شده و مجدداً از کرم استفاده شود.

 

 

 

 

Loading