English

 

چطور در دوران قرنطینه و شیوع کرونا روحیه شادابی داشته باشیم؟

گذروندن وقت زیاد در خونه می تونه اضطراب و استرس رو در هر برهه زمانی برای افراد به وجود بیاره، به خصوص اگه بخاطر شرایط  و محدودیت‌های شغلی و تفریحی که برای همه پیش اومده، تعامل اجتماعی کمی هم داشته باشیم. حفظ روال‌هایی که قبل از قرنطینه وجود داشتن خیلی مهمه. شاید اوایل تا مدتی هماهنگ شدن با این وضعیت جدید براتون سخت بود ولی الان با گذشت چند هفته دیدبازتری نسبت به حل و فصل کارهای شخصی مخصوصا مراقبت‌های زیبایی بدنتون دارید. موندن روی عادت‌های قبلی انجام وظایف روزمره رو آسونتر می‌کنه و در عین حال بازگشت به حالت عادی نیز آسون‌تر می‌شه. شاید توی این روزهای زیبا و دور شدن از روال‌های معمول زندگی و تن‌دادن به مراقبت‌های بهداشتی بیشتر، باعث شده باشه که اجبارا کارهایی مثل مسواک‌زدن، خواب منظم و ورزش رو در لیست کم اهمیت‌ها قرار بدیم. اما از طرفی دیگه هم ممکنه در دوش‌گرفتن، شستن دست‌ها و استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده دچار کار اضافه شده باشیم و این احساس‌های خشکی پوست دست و صورت و حتی مو، ما رو نگران زیبایی ظاهری و سلامت عمومی بدن مثل وضعیت پوستمون بکنه.

چیزی که مهمه اینه که شما برای بهبود روحیه خود و اطرافیان در این روزها باید از ظاهرتون مراقبت کنید.

 

Picture

 

 

می تونید با برنامه‌ریزی منعطفی، از اوقات ‌آزاد خود برای ریلکس‌کردن و گذراندن اوقات خوش و رسیدگی به سلامت و زیبایی بهره ببرید. در کنار این شرایط استفاده از محصولات مراقبت زیبایی هم که بتونه بهترین اثربخشی رو داشته باشه، کمک‌کننده‌ست تا خیالتون از بابت بیماری کرونا راحت باشه و دستورات بهداشتی رو رعایت کنید و نگران این نباشید که بعداز ضدعفونی کردن با صابون یا الکل، پوست دست‌ها چقدر خشک و زبر بشن و یا نوع مرطوب‌کننده و نرم‌کننده دست و صورت شما چیزی نیست که بتونه با این صدمات پوستی مقابله کنه.

به خرید برید و با شعار "زیبایی درون پوست" انتخاب کنید و سلیقه مصرف‌کنندگی خودتون رو ارتقا بدید. به زیبایی درونی پوست با هدف تغذیه لایه‌های پوست  از طریق مواد طبیعی بکار برده شده در فرمولاسیون محصولات بهداشتی و مراقبتی توجه کنید.

"زیبایی از درون" به معنای دادن مواد مغذی لازم برای ترمیم و تجدید پوست، مو و ناخن است.

استفاده از ژل، کرم، لوسیون و روغن‌های تقویتی با پایه مواد مغذی مثل روغن آرگان، روغن جوجوبا، جوانه‌گندم و آلوئه‌ورا مطمئن‌ترین راه رسیدن به نتیجه دلخواه در سلامت و زیبایی پوست و موی شماست. روغن آرگان مخصوص پوست ومو و ناخن تونسته با خلوص بالا یک تیر و چند نشان برای تقویت، رفع ودرمان ضایعات پوست، مو و ناخن شما باشه.

 

 

 

Loading