English

انواع لوسیون‌ها برند BMS

لوسیون بدن نرم کننده آرگان بی ام اس

 • نـرم کننده، مرطوب کننده و خوش بو کننده
 • جذب سریع، بدون ایجاد اثر چربی
 • اثر گذاری طولانی مدت
 • مناسب برای پوست های خشک
 • مغذی و ترمیم کننده پوست آسیب دیده

روغن آرگان به دلیل غنی بودن از اسیدهای چرب غیر اشباع ، اُمگا 6،3 ،9 وآنتی اکسیدان ها، رطوبت و مواد مغذی را برای پوست فراهم می کند و با تنظیم ترشح چربی پوست از خشکی، پوسته شدن و خارش جلوگیری می کند، همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی آن باعث بهبود آسیب های وارده به پوست شده، جای زخم و جوش را ترمیم کرده و درحفظ نرمی و لطافت پوست بسیار موثر می باشد . این لوسیون حاوی مقدار زیادی از ویتامین هایA و E می باشد که پوست را جوان و درخشنده می کند. لوسیون بدن نرم کننده آرگان بی.ام.اس به دلیل اسیدهای چربی که در آن موجود است PH طبیعی پوست را حفظ کرده و بعد از استفاده به سرعت جذب شده و اثر چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد. از این لوسیون به دلیل خاصیت الاستیسیته ای که دارا می باشد در دوران بارداری برای جلوگیری از ایجاد ترک های  شکم می توان استفاده نمود.  این محصول برای تمام افراد، به ویژه افرادی که بعد از استحمام پوستشان خشک می شود، مناسب است.


 

لوسیون بدن مرطوب کننده آلوئه ورا بی ام اس

 • مرطوب کننده، نرم کننده و خوش بو کننده
 • جذب سریع، بدون ایجاد اثر چربی
 • اثر گذاری طولانی مدت
 • مناسب برای پوست های حساس
 • رفع التهابات پوستی

این لوسیون سبب آب رسانی ومرطوب شدن پوست شده و در رفع خارش یا سوزش ناشی از التهابات پوست بسیار موثر است و هم چنین علاوه بر افزایش الاستیسیته پوست، ضدالتهاب بوده و در ترمیم بافت پوست از طریق افزایش اکسیژن رسانی به سلول ها کارآمد می باشد. به دلیل استفاده از عصاره ی خالص آلوئه ورا در این محصول ، این لوسیون به راحتی بر روی پوست پخش و جذب شده و منظره چرب روی پوست ایجاد نمی کند.  لوسیون بدن مرطوب کننده آلوئه ورا بی.ام.اس به پوست طراوت بخشيده و آنرا نرم مي كند، رنگ پوست را بهبود بخشيده و شبكه خسته پوست را احيا و PH پوست را تنظيم مي كند و خاصيت ارتجاعي پوست را بالا مي برد.


 

لوسیون های بدن خوش بو کننده بی ام اس

 • خوش بو کننده، مرطوب کننده و نـرم کننده
 • جذب سریع، بدون ایجاد اثر چربی
 • دارای فرمولاسیون تخصصی به منظور ایجاد جاذبه جنسی 
 • دارای رایحه اغواگر و ماندگار بین 8 تا 10 ساعت
 • برای افزایش کیفیت رابطه جنسی، می توان بعد از استحمام از لوسیون های خوش بو کننده بدن بی ام اس استفاده کرد.

این محصول با عملکرد سه گانه ضمن نرم و مرطوب نمودن پوست بدن، با استفاده از رایحه های دلربا و اغـوا کننده  موجب خوش بو شدن بدن و ایجاد جاذبه ی جنسی می شود. این لوسیون ها در 4 رایحه جاستین بیبر، مون بلان، کریستین دیور، ویکتوریا سیکرت، مناسب استفاده زوجین می باشند.

نتایج حاصل شده در تحقیقات ثابت می کند که علاوه بر مجموعه ی پیچیده ای از ویژگی ها که سبب جذب جنس مخالف می شود و بر همگان آشکار است (مانند چهره، اندامی زیبا، لطافت و زیبایی پوست و مو و...) از مهم ترین فاکتور های ایجاد جاذبه ی جنسی رایحه ی متصاعد شده از پوست می باشد. نتایج جالبی که در مورد تاثیر حس بویایی به دست آمده ثابت می کند که رعایت نکردن اصول استفاده از خوش بو کننده ها مانند استفاده از بوهای تند و غلیظ و عطر هایی که به مقدار زیاد استفاده شده باشد می تواند در جاذبه ی جنسی تاثیر منفی هم داشته باشد، استفاده از خوش بو کننده ها به منظور ایجاد جاذبه جنسی، زمانی نتیجه بخش خواهد بود که رایحه به خوبی با بوی طبیعی پوست تمیز بدن در هم آمیخته شود. به همین منظور لوسیون های بدن خوش بو کننده بی.ام.اس که با توجه به همین نکات فرمولاسیون و تولید شده اند به خوبی جذب ساختار پوست شده و علاوه بر نرمی و لطافت پوست موجب ایجاد بوی خوش و جاذبه ی جنسی می شود. لوسیون های بدن خوش بو کننده بی.ام.اس، ضمن غلظت بالا، بسیار سبک بوده و به راحتی جذب پوست می شود. می‌توان پس از استحمام یا پیش از خواب از این محصول استفاده کرد تا تاثیر مخربی که شوینده‌ها بر روی پوست می گذارند از بین برود. این لوسیون‌ها به ترمیم پوست‌های خشک و ترک خورده نیز کمک می‌کنند و ضمن آب رسانی به پوست باعث درخشندگی و شفافیت آن می شود. 

این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای بادی اسپلش و سایر محصولات خوش بو کننده پوست که دارای الکل بوده و برای پوست نامناسب هستند، باشد.

 

Loading