English

انواع ماسک صورت

 

 

بلک ماسک بی ام اس 

 • لایه بردار عمیق پوست
 • رفع کامل جوش های صورت
 • جلوگیری از ایجاد جوش های مجدد
 • روشن کنندگی و درخشان کنندگی پوست
 • آرام بخش وتسکین التهابات پوستی
 • رطوبت رسانی وافزایش نرمی پوست
 • تحریک کلاژن سازی وجلوگیری از پیری پوست
 • پاکسازی کامل پوست صورت از آلودگی های محیطی
 • رایحه درمانی یا آروما تراپی

 

Picture

لایه بردار عمیق پوست

بلک ماسک بی.ام.اس به دلیل داشتن کربن فعال که جاذب قوی آلودگی و سموم می باشد و مواد موثره دیگر یک لایه بردار قوی برای پوست می باشد.

رفع کامل جوش های صورت

به دلیل پیوند شیمیایی قوی مواد موثره ی  موجود در آن  با بافت جوش، موجب خروج کامل جوش های ریز و سرسیاه می شود.این ماسک با حذف سلول های مرده سطح پوست و خروج جوش های زیرپوستی موجب شادابی، افزایش درخشندگی و طراوت پوست شده و ضمن باز کردن منافذ پوستی باعث افزایش اکسیژن رسانی و نفوذ رطوبت به لایه های زیرین پوست می شود.

 جلوگیری از ایجاد جوش های مجدد

بلک ماسک صورت حاوی کربن فعال بی. ام. اس به دلیل وجود عصاره گیاه درخت چای از رشد باکتری ها و میکرو اُرگانیسم های مولد جوش جلوگیری کرده و درنتیجه مانع از ایجاد جوش های مجدد می شود.

روشن کننده و درخشان کننده پوست

بدلیل وجود ویتامین C وکمپلکس های آن با مصرف منظم این محصول، جای جوش از بین رفته و نواحی آسیب دیده پوست ترمیم می شود.

آرام بخش وتسکین دهنده التهابات پوستی

عصاره نعنا موجود در این ماسک موجب حس مطلوب و خنکی ملایم در زمان استفاده شده، که افزایش گردش خون و درنتیجه تغذیه سلول های پوست را به همراه دارد.

رطوبت رسانی وافزایش نرمی پوست

وجود مرطوب کننده های قوی و آب رسان در بلک ماسک صورت حاوی کربن فعال بی. ام. اس موجب نرمی و لطافت در پوست می شود.

تحریک کلاژن سازی وجلوگیری از پیری پوست

لیفتینگ وکشش سطحی پوست در زمان استفاده از این محصول موجب تحرک و ورزش پوست صورت می گردد که این عمل باعث تحریک کلاژن سازی پوست شده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می نماید.

 رایحه درمانی یا آروما تراپی

به دلیل استفاده از رایحه های مورد مصرف در علم آروماتراپی یا همان رایحه درمانی، در هنگام استفاده از این ماسک  بر روی پوست، زمان به شکل مطلوبی سپری شده و  موجب  احساس آرامش و تمدد اعصاب نیز می شود.

به دلیل روش استفاده راحت، سریع و کم هزینه می توان به تنهایی و درمنزل( 2تا3 بار در هفته)، از این محصول استفاده کرد و از نتایج آن بهره مند شد. این محصول در دسته ماسک های پیل آف قرار دارد به این معنی که نیاز به شست و شو نداشته و بعد از حدود 15 دقیقه خشک شده و به صورت ورقه ای از سطح پوست جدا می شود.

Picture

 

گلدن ماسک بی ام اس 

 • لایه بردار عمیق پوست
 • تحریک کلاژن سازی وجلوگیری از پیری پوست
 • تقویت کننده خاصیت ارتجاعی و سفتی پوست
 • مرطوب کننده و آبرسان
 • رفع جوش های زیر پوستی

ضمن  لایه برداری و تحریک کلاژن سازی پوست از پیری زود رس و ایجاد جوش جلوگیری کرده و هم چنین روشن کننده، درخشان کننده، آرام بخش، تسکین دهنده التهابات پوستی، افزایش دهنده نرمی و رطوبت پوست می باشد.

این محصول در دسته ماسک های پیل آف قرار دارد به این معنی که نیاز به شست و شو نداشته و بعد از حدود 15 دقیقه خشک شده و به صورت ورقه ای از سطح پوست جدا می شود.

ماسک های میوه ای بی ام اس 

با بسته بندی و مواد تشکیل دهنده خاص و جذاب برای اولین بار در دنیا توسط شرکت به آوران آرش در7 مدل تولید شده است.  این ماسک ها علاوه بر لایه برداری و نرم کنندگی و شادابی پوست، خواصی منحصر به فرد از عصاره میوه ی موجود در خود را به پوست ارائه می دهد. به عبارت دیگر ترکیب استثنایی خواص ارگانیک میوه ها و  فرمولاسیون ویژه در این محصولات موجب افزایش کارایی، عدم عوارض مرتبط و ایجاد حس رضایت کامل مصرف کننده می گردد. این ماسک ها در دسته ماسک های پیل آف قرار دارند به این معنی که نیاز به شست و شو نداشته و بعد از حدود 15 دقیقه خشک شده و به صورت ورقه ای از سطح پوست جدا می شود.

در ادامه به معرفی خواص و کارایی هر یک از این ماسک های میوه ای می پردازیم.


Loading